28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів із України.

Як завжди, у ці останні жовтневі дні у Бердичівському міському ліцеї №15 відзначають річницю визволення України від нацистських загарбників. Але цього року це особлива дата. Адже пройшло вже 76 років, це ціле життя! А ми пам’ятаємо про тих героїв, хто визволяв рідну Україну та й всю Європу від нацистських загарбників.

Саме тому в цей день в БМЛ №15 учні 8-х класів (класні керівники Шаламова Н.М. та Реготун О.А.) провели виховний захід, присвячений цій даті. У серці кожного з нас  жива пам’ять про неоціненний внесок українських воїнів у спільну перемогу в тій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

Тому стали доброю традицією зустрічі учнів ліцею з ветеранами Другої Світової війни. Так і цього разу учні ліцею привітали зі святом учасника бойових дій, ветерана Другої Світової війни Сухоставського Павла Антоновича. Його цікаві змістовні розповіді про далекі воєнні роки назавжди запам’ятаються ліцеїстам  та їхнім наставникам. Це урок мужності, патріотизму, який навчає любити та берегти Україну.