«Що таке доброта»

21 жовтня 2019 року у Бердичівському міському ліцеї № 15 були проведені перші уроки за програмою «Соціально-емоційне та етичне навчання» (СЕЕН)  для учнів 7-А та 7-В класів з теми: «Що таке доброта». Перше заняття спрямоване на створення атмосфери співпереживання в класі через вивчення того, що таке доброта і для чого вона нам. Доброта і співпереживання лежать в основі СЕЕН, тому важливо починати саме з них. Усі ми хочемо доброго ставлення до себе, оскільки  прагнемо до щастя і благополуччя.

Проведені заняття були з елементами тренінгу.

Перший урок був проведений з учнями 7-А класу. На початку заняття заступник директора з навчально-виховної роботи Єдінова Н.П. провела бесіду з дітьми та ознайомила ліцеїстів з метою цієї програми.

Надалі були: «коло безпеки», рефлективна практика зі створення малюнка доброти.

Аналогічне заняття було проведено і в 7-В класі.

Надіємось, що діти зрозуміли силу доброти, співпереживання, милосердя, адже саме вони врятують світ…