Як ліцеїсти в козаків грали…

Учні 6-Б та 6-В класів стали учасниками дійства під назвою «Козацькі розваги». Завдяки конкурсам (як інтелектуальним, так і спортивним) діти мали змогу зануритися в неймовірну атмосферу часів козацької епохи. Наші козаки відповідали на питання вікторини, показували свою силу, спритність та вміння працювати в команді. До останнього конкурсу було невідомо, хто переможе: адже сили у суперників були майже рівними. З перевагою в один бал команда «Запорожці» (6-В клас) виборола перемогу у команди 6-Б класу «Берегиня». Вболівальники активно та гучно підтримували свої команди.

Захід підготували вчителі фізичного виховання, а за сумісництвом – очільниці козаків, Світлана Палкіна і Тамара Чмаль за участю бібліотекарів ліцею Світлани Леонєнкової і Тетяни Мазурчук. До Дня українського козацтва в бібліотеці ліцею була представлена книжкова виставка.

Маємо надію, що наші козаки й надалі будуть добре вчитися, дружити зі спортом, вивчати історію козацтва, і в майбутньому стануть гідними захисниками рідної землі.