День Захисника Вітчизни у ліцеї.

14 жовтня – день, який зібрав усю красу українських традицій та нашого вільного духу і подарував свято Покрови Пресвятої Богородиці, Захисника України, Українського козацтва.

Наш спокій, мирне небо над головою, затишок вдома щодня оберігають тисячі воїнів. Це мужні військові: чоловіки та жінки, які бережуть мир та цілісність України.

До Дня Захисника Вітчизни (16 жовтня) відбулася зустріч учнів 6-Б класу (класний керівник Палкіна С.П.) з учасниками ООС- Рикаль Оленою Юріївною та Рикаль Сергієм Анатолійовичем. Вони розповідали про себе, про службу в Збройних силах України, показали фотографії та відеофільм  про військові будні. Учні уважно слухали, активно задавали питання гостям.

Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Тому хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає життя та спокій українців.