До Дня Захисника України колектив Бердичівського міського ліцею вшанував пам’ять Сергія Ковтуна.

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. І ніколи ці заклики до оборони рідного краю не залишилися не почутими. Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. В незалежній державі народилося і виросло нове покоління, яке має своє бачення та не боїться відстоювати свої переконання – жити у вільній Незалежній Державі.
Протягом останніх років Бердичівщина, як і вся Україна втрачала своїх найкращих синів і багато разів прощалася із героями Небесної Сотні та учасниками боротьби на сході нашої країни.

Сьогодні ми зібрались вшанувати пам’ять випускника нашого закладу, який загинув у боях на сході — Ковтуна Сергія Леонтійовича.

Народився Сергій Леонтійович 12 липня 1971 року в м. Бердичеві. У 1978 році пішов до 1-го класу Бердичівської загальноосвітньої школи № 15. У 1986 р.закінчив 8 класів та продовжив навчання у професійно-технічному училищі № 3, де навчався до 1989 року.Після навчання був направлений в будівельно-монтажне управління №6, де працював будівельником.

2 вересня 2014 року Сергій Леонтійович на підставі Указу Президента України від 21 липня 2014 року № 607/2014 був призваний до Збройних Сил України. З честю виконував свій військовий обов’язок.

9 лютого 2015 року Сергій Леонтійович Ковтун загинув, у зоні бойових дій. Сергій Ковтун є справжнім сином свого народу, палким патріотом, який у важкий для всієї країни час, не роздумуючи і усвідомлюючи відповідальність перед батьківщиною і родиною, віддав своє життя за єдину та незалежну українську державу.

У нашій памя’ті він назавжди залишиться не лише гарним сином, чудовим другом, товаришем, а й хорошим учнем.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави. Вічна пам’ять і слава загиблим героям! Їх імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і гуртують у боротьбі з ворогом.

Нехай наші захисники повернуться додому з перемогою живими і здоровими. Вони знають, що на рідній землі їх пам’ятають, люблять і чекають.

Тож бажаю нам всім миру, спокою і світлого майбутнього!.

Україна понад усе. Слава Україні. Героям слава.