Майстер-клас з кардмейкінгу

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

Бібліотеку ліцею та бібліотеку-філію №3 міської ЦБС, що знаходиться в нашому мікрорайоні, пов’язує давня співпраця. Разом ми провели багато цікавих заходів для наших ліцеїстів. Напередодні канікул дівчата з 7-А класу разом із вчителькою трудового навчання Наталією Невмержицькою та бібліотекаркою Тетяною Мазурчук стали учасниками цікавого дійства – майстер-класу з кардмейкінгу. Темою зустрічі була, звичайно, осінь.

Осінь –  пора не тільки холоду і дощів, але й час  яскравих кольорів та вражень. Восени починаються заняття у школах, а значить – це чудова пора для нових починань і справ. Цікаво провести час  довгими осінніми вечорами можна за допомогою різних занять та хобі. Одним з них є мистецтво кардмейкінгу. Це мистецтво створення паперових листівок. Вони виготовляються швидко та легко, а радості приносять багато! Ось де можна проявити свою уяву і фантазію! Тож можна виплеснути на папір всі свої емоції та враження від побачених за вікном пейзажів.

Ось такі маленькі шедеври створили власними руками наші дівчата за допомогою лише паперу, ножиць та клею. Погодьтеся, що листівка, яка зроблена з любов’ю, вартує більшого, аніж будь-яка, придбана за найбільші гроші світу.

А ще осінь – це час читати. Отже, можна зробити щось власноруч, а можна почитати книгу. Обирати – вам!

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек триває!

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: