День вчителя в БМЛ №15 !

Вчитель- горде звання, яке за життя несуть тільки найзаслуженіші та найбільш гідні! Ті, хто своїми серцями та знаннями прокладає майбутнє наступним поколінням.

Саме тому  5 жовтня у всьому світі відзначають Всесвітній день учителів, а в першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. 4 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у навчальному закладі відбувся святковий концерт. Зворушливі слова, улюблені мелодії лунали в цей день для колективу ліцею. Завзяті танцюристи прикрасили свято своїми виступами. Ведучими свята були учениці 11-Б класу: Медведюк Карина та Філімончук Анна.

Усіх присутніх привітала  зі святом директор Бердичівського міського ліцею №15 Ванда Геннадіївна Івасюк. Вона побажала всім присутнім, щоб вчительські нелегкі будні приносили тільки радість і задоволення. А учні, щоб були старанними- такими, якими можна пишатися. А в родинах нехай панують щастя і затишок. Здоров’я, любові, достатку і всіх життєвих благ, дорогі наші колеги. Зі святом Вас!