Посвята другокласників у читачі

Бібліотека ліцею щороку поповнюється новими читачами.

Цієї осені посвята у читачі наших другокласників була приурочена до Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотекарі розповіли маленьким ліцеїстам, які книги живуть у храмі мудрості — бібліотеці, як користуватися книгою.

На свято до дітей завітали Королева Книга,  Мальвіна, Незнайко та лікар, якого люблять усі діти – лікар Айболить. Королева Книга разом зі своїми помічниками приготувала для другокласників багато завдань, з якими вони впоралися на відмінно. Діти відгадували загадки, відповідали на питання вікторини, а ще допомогли Незнайкові скласти чарівне слово. Яскраві казкові герої, урочиста обіцянка берегти книги, святковий настрій надовго запам’ятаються дітворі.

У підготовці та проведенні свята взяли активну участь наші юні актори: учні 5-В класу Ясиновська Аня, Коробко Аліна, Кривоцюк Вадим, Мазур Даніл, Ружинська Тіна, Стахова Даша, а також Сєбов Денис та  Касперський Матвєй з 8-В та Гончар Вадим  з 7-В  класу.

Маємо надію, що другокласники  стануть частими відвідувачами нашої бібліотеки, а значить черпатимуть знання з глибокої та мудрої криниці, ім’я якій – КНИГА.

Захід було проведено в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.