Бібліотечний урок «Словники – у навчанні помічники»

Урок-подорож країною словників провели бібліотекарі ліцею з учнями 3-А класу. Метою уроку було ознайомлення учнів зі словниками та прищеплення навичок пошукової роботи, а також виховання любові й поваги до рідного слова.

Учні взяли активну участь у вікторині, разом шукали відповіді на складні запитання, продемонстрували гарні знання під час практичних вправ.

А ще був проведений конкурс читацьких формулярів. Серед учнів 3-А найактивнішими читачами виявились: Захарчук Назар, Черевко Олексій та Карчевська Євгенія.

Маємо надію, що знання, набуті під час заходу, допоможуть учням в майбутньому черпати корисну інформацію з довідкових джерел. Адже недарма кажуть, що словник – це весь Всесвіт в алфавітному порядку.