Вітання Героїв-партизан учнями БМЛ № 15

22 вересня 2019 року в Україні відзначався День Партизанської Слави.

За доброю традицією учні БМЛ № 15 вітали в цей день партизан іДругої Світової війни. Давня дружба зв’язує учнів закладу та колишню партизанку Дудчик Олену Федорівну. Багато цікавих розповідей, поетичних рядків подарувала ця мужня жінка ліцеїстам. Ось і цього разу учні 8-Б класу з класним керівником – Реготун О.А. відвідали Олену Федорівну вдома, привітали зі святом. Гарний настрій, корисні знання та бажання як найкраще знати історію України, берегти пам’ять про героїв-визволителів були підсумком цієї хвилюючої зустрічі.

Учні 9-Б класу (класний керівник – Толікова Л. П.) відвідали вдома вдову колишнього партизана – Сорокіну Зінаїду Данилівну, привітали її з Днем Партизанської Слави. Жінка поділилась з ними своїми спогадами про війну, про чоловіка, його участь у партизанському русі.

Дякуємо вам, дорогі ветерани, за вашу мужність, пам’ять. Адже саме таке спілкування виховує справжніх патріотів України; тих, хто її буде берегти та захищати.