На чудовий майстер-клас запросили в гості нас!

Робота літнього табору «Сонечко» у самому розпалі. Щодня відбуваються цікаві заходи, екскурсії, зустрічі. Вихованці 2-го загону відвідали бібліотеку-філію № 3 міської бібліотечної системи. Завідуюча бібліотекою Ірина Квятківська ознайомила дітей з бібліотекою, розповіла про нові книжки, а ще запропонувала юним ліцеїстам взяти участь в майстер-класі з виготовлення вітальних листівок. Дітвора із завзяттям взялася за виготовлення листівок, щоб подарувати потім своїм мамам, бабусям, сестричкам. Сьогодні у продажу є багато видів листівок, але всі ми знаємо, що особливо цінною є та, яка зроблена власними руками. Годинка часу, трохи фантазії та натхнення — і  маємо власноруч зроблені листівки. Діти уважно дослухалися до порад майстрині, тому листівки вийшли дуже гарні у всіх учасників майстер-класу. Хочеться вірити, що діти збережуть гарну традицію наших пращурів вітати близьких і знайомих зі святом листівкою.