Учні 9-В класу БМЛ №15 беруть активну участь в проекті Zero Waste School.

Мета участі в проекті полягає в запровадженні системи роздільного збору сміття, ефективні способи екологічного виховання дітей. А для того щоб це запрацювало у майбутньому, починати навчати культурі сортування.

Чудова наша планета Земля.  Сучасна людина, навіть не бажаючи, та все  ж є причиною того, що кількість сміття на планеті збільшується. Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. Школярі перш за все повинні дбати про чистоту тої землі, де проживають .

Потрібно  бути розумними господарями на своїй землі і пам’ятати, що екологічне забруднення  може призвести до екологічної катастрофи.

В класі була проведена виховна година “За життя без сміття»,  ліцеїсти  ознайомились з екотехнологіями, правилами компостування, презентували плакати, що закликають сортувати сміття, власноруч виготовили  сумки із використаного одягу, вияснили  особливості сортування сміття.

Україна без сміття — це це чисті міста, села, ліси , озера, це наше життя, життя України, життя світу в цілому.

Наше майбутнє — це наше сьогодні!