Розширюємо кордони

Знову команда ліцею №15 з учнів та педагогів вирішує проблеми сьогодення – забруднення навколишнього середовища. Після еко-форуму і майстер-класів учні 2-А класу теж долучились до цієї справи.

Перш за все зрозуміли і на прикладі  батьків почали сортувати сміття. Оголошений збір вторинної сировини: макулатури і пластику активно підтримали. Переможцями  в класі стали Волохань Олена, Лазарчук Марія і Тарусов Вадим.

На годинах спілкування в класі вирішили провести акцію «Чисте подвір`я ліцею», де змагалися, хто більше назбирає сміття, яке потім сортувалось. На цьому акція не закінчилась. 2-А розширив кордони своєї діяльності: вирішили допомогти працівникам парку в прибиранні території. Всі з ентузіазмом взялись до роботи.