«Чиста планета – здорова людина»

Учні 5-В класу Бердичівського міського ліцею №15 взяли участь в акції «Zero Waste School», яку  в Україні започаткувала організація Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola.

Священний обов’язок кожної людини полягає в постійній турботі про благо нашого спільного дому – планети Земля. Дехто вважає, що нічого не трапиться, якщо викинути один папірець або маленьку пластикову пляшку, залишити в лісі після себе недоїдки. Але насправді через таку байдужість і з’являються жахливі сміттєзвалища.

Діти у своєму класі запустили проект «Чиста планета – здорова людина» і на власному прикладі показали, що збір і сортування сміття мають дуже важливе значення. Потрібно бути господарем у своєму домі, щоб наша планета не потонула в смітті.

Учні класу створили агітаційні плакати, а також показали, що непотрібним речам можна дати «друге життя». Їхні батьки пошили екологічні сумки, які дуже зручні у використанні.

Ми закликаємо всіх долучитись до цієї благородної справи. Збережімо планету разом!