Екскурсія в місто Київ

Учні 7-В та 7-А класів із класними керівниками Капралюк К.В та Шаламова Н.М., а також соціальним педагогом Стоцькою М.Л. відвідали завод та музей Кока-Коли, де учні із захопленням спостерігали за тим, як виробляються їх улюблені напої на одному з найбільших заводів Кока-Кола у Європі. Потім мали можливість продегустувати улюблений напій та отримали подарунки. Також поринули у світ динозаврів на виставці «Живих динозаврів»   м.Київ. Усього на заході можна було побачити 24 види динозаврів та їхні скелети у натуральну величину, зокрема, найбільш відомого — Тиранозавра Рекса. Усі фігури є рухомими, мають свій власний колір, текстуру, рух та звук. Бажаючі мали змогу осідлати динозавра! Екскурсія була захоплююча!!