Екскурсія до суду

На екскурсію до суду прийшли учні 7-В класу Бердичівського міського ліцею № 15 із класним керівником Капралюк К.В. та соціальним педагогом Стоцькою М.Л.

Зустріч розпочалася із огляду установи. Діти заходили до канцелярії суду, залів судових засідань та до кімнат тримання підсудних. Від заступника керівника апарату суду Пасічник Любові ліцеїсти  дізналися про особливості роботи судової гілки влади, засади правосуддя в Україні. Побачене викликало в молоді масу емоцій. Потому в одному із залів судових засідань усі бажаючі змогли поставити свої питання працівникам суду та дізнатися багато нового. Часом питання не зовсім стосувалися судової системи, а скоріш правоохоронної системи взагалі. Спілкування з юними гостями було насиченим цікавими питаннями та пройшло в формі дискусії, до якої долучилися всі охочі .

Наостанок учні сфотографувались на пам’ять.

Діти покидали приміщення суду сповнені приємних вражень від побаченого та почутого.

Сподіваємося, що час, проведений в Бердичівському міськрайонному суді, сприятиме формуванню правосвідомості у підростаючого покоління.