Учні 7-В класу беруть активну участь в проекті Zero Waste School.

З початку 2017-2018 навчального року у ліцеї учні та вчителі привчаються сортувати сміття(пластик і макулатуру).  Було зібрано близько 10 тис. грн, на які придбали 3D ручки,  телевізор та інше. Ми хочемо показати,  що сміття можна і потрібно сортувати, що на ньому можна заробляти гроші.

Учні 7-В класу беруть активну участь  в проекті Zero Waste School.

Учні  7-В класу з 2017-2018 н.р. працюють над власним проектом “Чисте довкілля – здорова нація”, щоб привернути увагу до екологічної проблеми нашої планети.

7-В клас висаджує квіти на клумби. Ми хочемо, щоб наше життя було яскравішим.

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «забруднення навколишнього середовища», «забруднення довкілля»… Ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність. Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. В долі природи — наша доля і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях. Що ж можемо ми, школярі, зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Хто в цьому допоможе нам? Як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому регіоні? Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все треба дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Саме такі думки спонукали розробити і реалізувати проект «Чисте довкілля – здорова нація».

Ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитків природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою. Станьмо розумними господарями на своїй землі і пам’ятаймо, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.