Переможці Всеукраїнського проекту «Zero Waste School» на заводі «Coca-Cola»

Учнівський та педагогічний коллектив БМЛ №15 надзвичайно серйозно ставиться до сучасних проблем екології і постійно шукає  шлях до їх вирішення. Тому кафедра іноземних мов на чолі з директором ліцею В.Г.Івасюк взяла участь у Всеукраїнському проекті Zero Waste School та потрапила  в сто шкіл переможців. Проект був організований благодійною організацією  Klitschko Foundation за підтримки фундації Coca-Cola.

Саме з метою отримання досвіду для подальшої роботи над проектом була організована екскурсія на  завод  «Coca-Cola». Даний завод  знаходиться у м. Бровари і є одним з найбільших у Європі (загальна площа близько 25 га). Ще у 2009 році «Coca» представила PlantBottlePackogiry – першу в світі ПЕТ-пляшку для напоїв, що на 30% складається з рослин. Зараз компанія «Coca-Cola» продовжує розробку екологічних упаковок. Паралельно до цього здійснюється перехід від пластикових до металевих або скляних пляшок (в наступому році відсоток їх виробництва має бути збільшений близько на 15%). Проводиться широка фільтраційна робота. Відходи після виробництва (здебільшого забруднена вода) після фільтрації більш  ніж на 30% питні.

Знання отримані внаслідок поїздки, наша команда збирається впроваджувати усвоєму проекті.  Тому ми    сподіваємося, що працюючи  над нашим проектом зробимо наше місто і всю Україну кращими.