УВАГА! ДПА

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

Витяг з наказу  № 170/01-06 від 27.03.2019 року

управління освіти і науки виконавчого комітету

Бердичівської міської ради

«Про закінчення  2018-2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів закладів загальної середньої освіти

 м. Бердичева»

 

Пункт 4.

З метою вирішення спірних питань, які можуть виникнути під час про­ведення семестрового оцінювання та державної підсумкової атестації в закладах загальної середньої освіти і забезпечення об’єктивного проведення атестації створити при управлінні освіти і науки апеляційні комісії з усіх предметів інваріантної складової навчальних планів у складі:

голова комісії – Пономарчук Валентина Леонідівна, головний спеціаліст управління освіти і науки,

заступник голови комісії       – Гриченко Наталія Анатоліївна, завідувач міського інформаційно-методичного  центру,

список членів комісій з предметів  додається (додаток 2)

 

Апеляція подається одним з батьків протягом 3-х робочих днів після визначення результатів у закладі загальної середньої освіти.

 

Додаток 2

Список

членів апеляційних комісій управління освіти і науки

на 2018-2019 навчальний рік

– початкові класи:

– Булгар Ольга Романівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 12.

– Запольська Надія Іллівна, методист інформаційно-методичного центру

– Мариняк Наталія Василівна, заступник директора з навчально-виховної  роботи НВК № 10

  • українська мова, українська література, зарубіжна література:

– Литвиненко Валентина Вікторівна, вчитель української мови та літератури НВК № 4

– Миронець Ніна Андріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи БМЛ № 15

– Толочко Ірина Юліанівна, директор МГГ № 2

– Фурсова Наталія Борисівна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК № 4

  • математика, фізика, астрономія, інформатика:

– Гензель Олена Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи БМГГ № 2

–   Горянський Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1

– Присяжнюк Галина Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ № 17

  • історія України, всесвітня історія, правознавство:

– Марківський Андрій Петрович, директор ЗОШ № 11

– Рибак Наталія Іванівна, директор НВК № 10

– Савченко Лідія Василівна, директор СЗОШ № 8

  • іноземні мови:

– Грубенька Ольга Петрівна, методист інформаційно-методичного центру

– Баккалінська Наталія Валентинівна, вчитель іспанської мови БМГГ № 2

– Іванова Алла Миколаївна, вчитель німецької мови ЗОШ № 12

– Рижко Аліна Анатоліївна, заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ № 8

  • географія, економіка, біологія, хімія, екологія:

– Калінська Алла Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОК № 14

– Пастушенко Ірина Володимирівна, вчитель біології НВК № 4

–   Пугач Світлана Валеріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК № 10

 

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: