18.04 – 19.04. 2019 у місті Дніпрі відбулася XVII  Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях», яка зібрала юних науковців-дослідників з усіх областей України. Це було справжнє свято природничих наук, яке проходило у Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова. Організатори влаштували учасникам теплий прийом, зустрічі з науковцями вишів міста та цікаві екскурсії.

Честь Бердичева на цьому конкурсі захищала наша ліцеїстка, учениця 11А класу Августинська Інна. Вона представляла свою роботу «Per aspera ad astra» (Крізь терни до зірок) у секції «Краса врятує світ».

Однією з умов захисту науково-дослідної роботи є обґрунтування особистого вкладу в неї. Тому юна дослідниця демонструвала присутнім власні картини на космічну тематику, якими вона ілюструвала свою роботу. Доповідь нашої Інни була настільки цікава і вражаюча, що не залишила жодного сумніву у виборі переможця.

Вітаємо Інну з блискучою перемогою, щиро дякуємо за невтомну працю і бажаємо натхнення і відчуття насолоди від творчого процесу.

З найкращими побажаннями, вчителі кафедри фізико-математичних дисциплін.