«Молодь обирає здоров’я»

Квітень –це не просто чудовий  весняний місяць, це період напруженої праці та підсумків навчання  і творчих здібностей учнівської молоді. Якщо в минулому навчальному році команда ліцеїстів «Мисливці за вогнем» виборола  І місце в міському етапі  фестивалю Дружин  юних пожежних, то цього року команда ліцею «Молодь обирає здоров’я» посіла ІІ місце у міському етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Учні 10 класів: Шаламов Дмитро, Зеленко Сергій, Дідук Вікторія, Медведюк Карина, Філімончук Анна, Кулик Діана та учні 9-В класу: Ружицький Олександр  та Сокол Мирослава пропагували здоровий спосіб життя серед учнівської  молоді міста. Працювали  у єдиній команді  заступник директора з навчально-виховної роботи- Єдінова Н.П., педагог-організатор – Тарахтелюк А.М., музичний керівник-Ковальов В.М., хореограф-Малашина А.Р. 19 квітня на базі НВК №4 відбувся огляд-конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій. Команда ліцеїстів виступила чудово. Молодці!