Ліцеїсти БМЛ №15 — за екологічне майбутнє нашої планети

Вчителі іноземних мов разом із директором  БМЛ №15 В.Г.Івасюк та ліцеїстами – євроклубцями взяли участь в екологічному проекті Zero Waste School від благодійної організації Klitshko Foundation за підтримки фундації CocaCola  Beverage Ukraine та добули перемогу серед 1098 шкіл, увійшовши до 100 обраних.

І вже 15 квітня команда БМЛ №15,що складається з директора В.Г.Івасюк,заступника директора з навчально виховної роботи Т.Л.Семенової та трьох учнів:Паламарчука О.О,Мариніч В.Л та Іващенко О.Ю поїхали на триденний тренінг в м.Київ. Там наша команда провела насичені три дні.

У I-й день відбулося знайомство команд з еко-активістами і лідерами думок. Кожна з команд презентувала себе та пройшла тренінг з Teambuilding”.

На II-й день команди опанували навички проектного мененджменту,після якого розпочалась робота над проектом.Тож,уже з травня разом із мешканцями  нашого міста,представниками влади ,вчителями,учнями та батьками ліцею буде впроваджуватись у життя проект, розроблений командою по збереженню навколишнього середовища нашого міста.

На III-й день відбулося нагородження учасників.Вітав команди генеральний директор “Coca-Cola Ukraine Limited Камран Іскандаров та директор Klitshko Foundation Носенко Аліна.

Ми пишаємося тим, що саме ми звернули увагу на покращення екологічної ситуації нашого міста.

Не будь байдужим!

Приєднуйся до нашого проекту!