Через книгу – до зірок!

З нагоди Дня авіації та космонавтики бібліотекарі нашого ліцею провели цикл масових заходів. Особливо зацікавила учнів зустріч з Галиною Руденко, редактором та упорядником книги Леоніда Каденюка «Місія – Космос». Пані Галина поділилася враженнями про першого космонавта незалежної України, розповіла про те, як створювалася книга. Леонід Каденюк, не зважаючи на всі його регалії, був надзвичайно простою і невибагливою людиною. Цікавий факт: щоб вступити до льотного училища, йому навіть довелося змінити дату у свідоцтві про народження, – додати собі один рік, – інакше б його туди не зарахували.

Як зазначила Галина Руденко, «Місія – Космос» відрізняється від інших видань цієї тематики тим, що в ній, окрім наукових фактів та відкриттів, є особисті переживання і враження автора.

Для того, щоб заохотити наших учнів до читання цієї книги, бібліотекарі зробили на неї буктрейлер, який презентували під час заходів.