Добрий день, Книжковий тиждень!

Щороку навесні ми відзначаємо традиційне бібліотечне свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цей день не позначений червоним у календарі, але його  любить дітвора. Адже це час, сповнений книжкового розмаїття, свято тих, хто любить читати, це дні веселих пригод та конкурсів.

«Нам книжка відкриває всі світи» — під таким гаслом пройшов Тиждень читання в нашому ліцеї. Він був насичений різними подіями. У  цікавий світ казки, пригод та подорожей поринули разом з бібліотекарями наші наймолодші читачі.

Учні сьомих класів із задоволенням взяли участь у турнірі ерудитів, під час якого мали змогу проявити свою начитаність, ерудицію та винахідливість. З результатом 120:120 зустріч закінчилася товариською нічиєю.

Тиждень книги минув, але бібліотека ліцею завжди чекає на своїх читачів. Пам’ятаймо: діти, які читають, стануть дорослими, які думають!