Зустріч учнів ліцею з працівниками Бердичівського міського центру зайнятості.

Світ професій надзвичайно динамічний та мінливий. Вибір професії – важливий крок в житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Тому з метою інформування учнів про відповідальність за своє професійне майбутнє фахівцями Бердичівського міського центру зайнятості 21 березня 2019 року було проведено зустріч з учнями 9-х класів. Заступник начальника відділу активної підтримки Козубова Тетяна Михайлівна та провідний фахівець Осаволюк Наталія Миколаївна розповідали про актуальні професії на ринку праці, давали поради ліцеїстам як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок . Всі учні були задоволені, адже дізналися багато нового, цікавого та корисного для себе.