Вчителі іноземних мов БМЛ №15 — за екологічне майбутнє!

Нещодавно вчителі іноземних мов  разом із директором БМЛ №15 В.Г.Івасюк  та ліцеїстами-євроклубівцями  9-А  класу взяли участь в екологічній ініціативі «Zero Waste School» від благодійної організації Klitschko Foundation за  підтримки фундації «Coca-Cola» Beverages Україна та здобули перемогу серед 1098 шкіл, увійшовши до сотні обраних.

Відбір відбувався за наступними критеріями: мотивація команди реалізувати Zero Waste Day, повнота відповідей у анкеті, наявність відео та відповідність ліцею до вимог проекту.

Вже у квітні команди, що складаються з директора, вчителя та трьох учнів разом пройдуть тренінг із побудови команди реалізувати Zero Waste Day, спланують власний проект та познайомляться з еко-активістами і лідерами думок.