Благодійний весняний ярмарок

Бердичівський міський ліцей №15 зустрів свято весни, жінки — святковим благодійним ярмарком, організованим євроклубівцями ліцею та вчителями іноземних мов. Шкільний ярмарок – це завжди галасливий натовп, у якому одні щось готують і продають ,а інші  із задоволенням купують.

Торти, пироги, тістечка, печиво, вафлі — чого тільки не було на столах. Усе було приготовлено з великою любов`ю руками ліцеїстів та їх батьків. Діти проявили себе справжніми підприємцями .

Емоційного колориту святу надали   троїсті музики нашого ліцею: Дмитро Шаламов ,  Марія Сорочук  і Руслан Величук. Весело та невимушено провела майстер — клас вчитель англійської мови — Парасюк Т.В. для ліцеїстів 3-х,5-х та 6-х класів. Під час ярмарку розігрувалась святкова лотерея, яка додала гарного настрою усім присутнім. Родзинкою свята стали узвар та чай від директора ліцею В. Г. Івасюк та голови батьківського комітету О .М .Черевка .

Ярмарок став не лише святом, а й благодійним внеском у фонд ліцею. Євроклубівці  вдячні за допомогу у проведені ярмарку батькам, бабусям, ліцеїстам та всім небайдужим. Діти, залучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну позицію.