Герої Крут — взірець для нащадків

В історії України, є багато трагічних і водночас героїчних сторінок. Одна з них — бій під Крутами. Саме цій події була присвячена година-реквієм «Під Крутами пішли в безсмертя», яка відбулася в центральній дитячій бібліотеці. У заході взяли участь учні 7-Б класу на чолі з класним керівником О. Реготун та бібліотекарем ліцею С. Леонєнковою. Учні дізналися про історичні передумови та подробиці Крутянського бою, переглянули відеосюжети, активно відповідали на питання історичної вікторини. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять про студентів та гімназистів, перед якими неораним полем лежало ціле життя, але вони, не вагаючись, віддали його за Україну.

У серцях українців бій під Крутами назавжди залишиться прикладом мужності та жертовності молодого покоління в боротьбі за волю України.