Евроклуб 2018

20 грудня 2018 року в БМЛ №15 відбулося відкрите засідання Євроклубу «Бердичі» на тему: «Святкування Різдва в Німеччині та Україні». Захід був присвячений Року німецької мови в Україні.

Метою заходу було познайомити учнів з культурою Німеччини, її традиціями та звичаями, а також виховувати толерантне ставлення до традицій нашої країни.

Багато років у нашому ліцеї учні вивчають німецьку мову. Тому вони мали чудову нагоду проявити свої знання під час пізнавальної вікторини, цікавих конкурсів, виконання пісень і віршів німецькою мовою.

У ході заходу гості мали можливість переглянути відео про Німеччину. На останок ведучі побажали миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, успіхів у всіх починаннях, міцного здоров’я та всіх благ.

Яскравим акцентом на завершення свята було отримання солодких подаруночків з особистими побажаннями німецькою мовою.