Вітаємо переможців Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

У номінації «Новорічний букет»:

Подолянець Злату, ученицю 3-А класу БМЛ №15, назва роботи «Дарунок природи» -І місце.

У номінації «Стилізована ялинка» :

Малярчука  Даніїла, учня 2-Г класу БМЛ №15, назва роботи «Новорічні  клубочки» — ІІІ місце.

У номінації «Новорічна композиція»:

Артелемейчук  Дарину, ученицю 8-Б класу БМЛ №15, назва роботи «В гості до Санта Клауса» -ІІ місце.

Подолянець Злату, ученицю 3-А класу БМЛ №15, назва роботи «Свято наближається»- ІІІ місце.

У номінації «Сюжетна композиція»:

Якименко Марію, ученицю 3-А класу БМЛ №15, назва роботи «Лісові друзі»- ІІ місце.

У номінації «Новорічний вінок»:

Шапконюка Богдана, учня 5-А класу БМЛ №15, назва роботи «Різдвяні радощі»- ІІ місце.

У номінації «Новорічний подарунок»:

Бас  Аріну, ученицю  4-Г класу БМЛ №15 , назва роботи «символ Нового року» — ІІ місце.

Зараз виставка новорічних  ялинок, композицій, подарунків радує всіх , хто завітав до ліцею.

Подолянець Злата Олександрівна

8 років, 3-А клас

Назва роботи: «Свято наближається»

Номінація: «Новорічна композиція»