100-річчя української марки

Школа є платформою для громадянського виховання дітей та молоді. Питання патріотичного виховання  особливо актуалізувалося в наш час, після подій на Майдані.

Поштова марка – це те, що зберігає історичний спадок, нагадує нам, хто ми є . Це наша візитівка світові.

До 100 р. з часу впровадження в обіг перших поштових марок України (1918р.) в ліцеї були проведені заходи:

1. Інформаційний – дайджест Українська поштова марка – невід’ємний символ держави.
  2. Історико- культурна година: «Поштова марка- сучасний літопис».

Учням було цікаво послухати  про історію виникнення українських марок, їхні різновиди, поділитися своїми роздумами про роль марки в житті країни. Адже, маленька марка має велику патріотичну, політичну та художню цінність. Вона карбує в пам’яті людей події, які відбуваються в країні, розповідає про видатних особистостей, їхній внесок в історію країни.