День Збройних Сил України у ліцеї

6 грудня в Україні відзначається професійне свято усіх українських військовослужбовців – День Збройних Сил України. У цей день у навчальному закладі пройшов захід, який підготували учні 6-Б класу (класний керівник  Воронюк І.Л.), та учні 6-В класу ( класний керівник Фризько Л.А.) Звучали  пісні, були показані відео про визволення України  та Українську Армію. Учні виконували танці, вітали гостей зі святом. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, що віддали своє життя за свободу та незалежність  України. Гості заходу: старший сержант учасник АТО, ООС  Михольчук  Павло Володимирович, молодший лейтенант  заступник командира батареї ЗМПЗ Бессараба Наталія Ігорівна. Вони розповіли про службу в Збройних силах України, про військові будні. Ліцеїсти уважно слухали та активно задавали їм питання. Любов до України, повага до її історії, шана захисникам об’єднали всіх присутніх на святі.