День Захисника Вітчизни у ліцеї

14 жовтня вся Україна відзначала свято Покрови та День Захисника Вітчизни. До цієї дати у ліцеї пройшла зустріч 9 класів з учасницею операцій об’єднаних сил, випускницею навчального закладу, мамою учениці 9-В класу- Бердій Оленою Вадимівною. Жінка розповіла про себе, про службу в Збройних силах України, показала фотографії, які розповідають про військові будні та маленькі радощі там — на далекій донецькій землі. Свято організувала та провела учитель зарубіжної літератури, класний керівник 9-В класу- Левченко Л.Б. Учні уважно слухали, активно задавали питання гості. Звучали пісні про Українську Армію та Україну. Зустріч прикрасив танок учасників хореографічного ансамблю  «Фантазія» (керівник Малашина А.Р.)