Конкурс «Чарівна україночка» у 5-А класі.

У ліцеї 24 квітня відбувся конкурс «Чарівна україночка» який організували та провели учні 5-А класу разом з класним керівником  Невмержицькою Н.В.  Велику допомогу в організації та проведенні конкурсу надали батьки учнів. Чарівними на конкурсі були всі учасниці,кожна з яких отримала свій титул.

Титул «Чарівна україночка» був присвоєний Новіцькій Валерії, Кушикова Діана отримала звання  «Міс геніальність»,Цітелашвілі Олександра – «Міс оригінальність», Соловйова Катерина – «Міс грація»,Ганоль Вікторія – Міс елегантність», Свистун Тетяна – «Міс стильна україночка»,Поліщук Анна – «Міс творчість», Карпунь Євгенія – «Міс глядацькі симпатії».

Всі учасниці конкурсу були неймовірно гарними,багато готувались до участі у заході,подарували радість для усіх присутніх. Дякуємо всім учасницям та їхнім батькам за насолоду, отриману від конкурсу! Так тримать!