Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт!

Підсумки  І та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів БМЛ № 15.

З метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, на базі відділення науково-технічної творчості ЦПО ім. О.Разумкова, проводився міський (І) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнівської молоді.

Учасники конкурсу захищали свої роботи по відділеннях та виконували контрольні завдання з базових дисциплін.

Журі конкурсу-захисту відзначило різноманітність тематики науково-дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу презентувати та захищати свої роботи, їх глибокі теоретичні знання, вміння аналізувати, робити висновки на пiдставi експериментальних досліджень.

На підставі протоколів засідань журі відділень Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів перемогу у наступних категоріях здобули:

І етап (міський)

«Математика», «Фізика і астрономія» — Сікорська Єлизавета, учениця 9-Г класу, робота «Многогранники на полотнах  відомих художників» (педагогічний керівник – Халімовська І.Ю.)

«Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство» — Заблоцька Вероніка, учениця 10-Б класу, робота «Професійні новатори польської літератури: актуальні проблеми та літературні тренди» (педагогічний керівник – Шаламова Н.М.)

«Екологія та аграрна наука» — Смоляр Анна, учениця 11 класу, робота «Морфологобіологічні особливості сосни звичайної урбогенного середовища на прикладі міста Бердичева» (педагогічний керівник – Нечипорук Т.І.)

ІІ етап (обласний)

Смоляр Анна, учениця 11 класу, отримала Диплом І ступеня і направлена в м. Київ для участі в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.