“Далекий близький космос” (пізнавально-виховна година)

Захоплюючою стала для вихованців 3 – іх класів пізнавально – виховна година “Далекий близький космос”, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики, яку організувала Харламова Н. Б.

Діти поринули у світ космосу: дізналися про зірки, сузір’я, галактики, підкорювачів космосу. Кінцевим результатом було колективне створення лепбуку на цю тему.

У ході виховної години дітям та батькам була представлена презентація з відеоматеріалами, виставка дитячих робіт, художня та наукова література на космічну тематику. Цікаво було спостерігати за ” Парадом планет”, у ході якого вихованці показали особливості кожної з планет, поєднуючи це з руханкою.

Зворушливим було те, як діти на завершенні виховної години уквітчали “Землю” (глобус) – єдину планету, на якій вирує життя.