«Далекий близький космос» (пізнавально-виховна година)

Захоплюючою стала для вихованців 3 — іх класів пізнавально — виховна година «Далекий близький космос», присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики, яку організувала Харламова Н. Б.

Діти поринули у світ космосу: дізналися про зірки, сузір’я, галактики, підкорювачів космосу. Кінцевим результатом було колективне створення лепбуку на цю тему.

У ході виховної години дітям та батькам була представлена презентація з відеоматеріалами, виставка дитячих робіт, художня та наукова література на космічну тематику. Цікаво було спостерігати за » Парадом планет», у ході якого вихованці показали особливості кожної з планет, поєднуючи це з руханкою.

Зворушливим було те, як діти на завершенні виховної години уквітчали «Землю» (глобус) — єдину планету, на якій вирує життя.