«Чарівний пензлик». Вітаємо переможців! (Підсумки міського конкурсу)

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді, розвитку художніх здібностей, виховання почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, відбору та представлення робіт  на обласний конкурс дитячого малюнка «Чарівний пензлик» на базі Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова  22-28 лютого 2018 року був проведений конкурс.

На конкурс було представлено 47 робіт у 3 номінаціях  від  закладів  загальної   середньої   освіти   БМЛ №15 (13 робіт),   СЗЗСО №1 (3 роботи),   ЗЗСО №12 (1 робота), СЗЗСО №8 (6 робіт), БМГГ №2 (7 робіт),  ЗЗСО  №11        (2 роботи),  ЗЗСО №18 (5 робіт), НВК №10 (5 робіт) та Центру позашкільної освіти імені О. Разумкова у двох вікових категоріях:  молодша група 7-12 років та старша група 13-18 років.

Членами журі конкурсу було розглянуто роботи у номінаціях: «Мир та безпека в Україні»,  «Знай і люби свій край»,  «Україна – європейська держава».

Автори в своїх роботах в художній формі відтворили красу рідного краю та всієї України, зобразили найяскравіші миттєвості сьогодення, життя та  життєдіяльність людей, висловили думку про мир, безпеку та євроінтеграційні процеси в Україні через малюнки, проявляючи свою креативність та оригінальність.

За підсумками конкурсу  «Чарівний пензлик»  призові місця відповідно зайняли :

І місце –БМЛ №15,

ІІ місце – БМГГ № 2, НВК №10.
ІІІ місце – ЗОШ № 18.

Переможці міського конкурсу «Чарівний пензлик» у номінаціях:

Мир та безпека в Україні:

• Якименко Марія, учениця 2 класу БМЛ №15;
  • Шостак Катерина, учениця 1 класу БМЛ №15.

Знай і люби свій край:

• Конюшенко Дар’я, учениця 5 класу БМЛ №15;
  • Рибачук Дар’я , учениця 8 класу БМЛ №15;

Україна – європейська держава:

• Ясінська Ніколь, учениця 2 класу БМЛ №15.