Підготовчі курси «Школа майбутнього першокласника».

03 лютого о 10:00 в БМЛ №15 розпочались традиційні підготовчі курси «Школа майбутнього першокласника». Батьки і діти познайомились з вчителями, з майбутніми однокласниками. «Знайомство» відбулося в прикрашених класних кімнатах, з казковими героями.

Поки дітки знайомились, батьки теж з користю провели час. Заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Пікуль Л.В. познайомила їх з історією і сьогоденням ліцею, пройшовшись коридорами закладу. А в актовій залі обговорили важливі питання: готовності дитини до навчання, Нової української школи. До розмови долучилась і психолог ліцею Кравченко М.О. Вона дала практичні поради батькам щодо готовності дитини до навчання. А на завершення діалогу кожному батькові вручила пам’ятки.

З емоційним піднесенням, з позитивними  враженнями розходились «гості ліцею» з першої зустрічі з навчальним закладом.

Наступні заняття будуть проходити кожен четвер о 16:00.

До нових зустрічей!