Переможці міських олімпіад у 2017-2018 н.р.

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах:

 

І місце

 з хімії:  з інформаційних технологій:

  з трудового навчання:

 Рибінський Максим

8 клас

вчителі Петриченко І.П.,

КовшикО.А.

 

 

 Струтовський Максим

11 клас

вчитель Шибецька С.М.

 Зеленко Сергій

9 клас

вчитель Петриченко О.С.

 

 

з трудового навчання:

Томчук Юлія

11 клас

вчитель Василишина І.А.

 

ІІ місце

з української мови та літератури:

Богачова Катерина

9  клас

вчитель  Татарчук  Л. В.

Августинська Інна

10  клас

вчитель  Татарчук  Л. В.

 

 

з історії:

Августинська Інна

10  клас

вчитель  Новікова  Т. Л.

Рибінський Максим

8 клас

вчитель  Новікова  Т. Л.

Мартинюк Юлія

8 клас

вчитель  Новікова  Т. Л.

 

 

 з математики:  з географії:

Токарєв Владислав

6 клас

вчитель Кантемір А.А.

Матвієць Кирило

7 клас

вчитель Толікова Л.П.

Складанюк Максим

9 клас

Нечипорук Т.І.

 

 

з екології:   з правознавства:

Смоляр Анна

11 клас

вчитель Нечипорук Т.І.

Онищук Ярослав

9 клас

вчитель Бондарчук В.О.

Августинська Інна

10 клас

вчитель Бондарчук В.О.

 

 

  з трудового навчання:

Сікорська Єлизавета

9 клас

вчитель Василишина І.А.

Смоляр Анна

11 клас

вчитель Василишина І.А.

 

 

ІІІ місце

 з української мови та літератури:

Лазарчук Іванна

7 клас

вчитель Маньківська А.А.

Матвійчук Павло

7 клас

вчитель Маньківська А.А.

Гарманова Єлізавета

7 клас

вчитель Маньківська А.А.

 

 

  з української мови та літератури: з історії:

Рибінський Максим

8 клас

вчитель Бойко І.М.

Пахолівецька Мар’яна

10 клас

вчитель  Новікова  Т. Л.

Складанюк Максим

9  клас

вчитель  Реготун О.А.

 

 

з біології:

Богачова Катерина

9 клас

вчитель  Нечипорук Т.І.

Смоляр  Анна

11  клас

учитель  Нечипорук  Т. І.

Августинська Інна

10  клас

вчитель  Нечипорук  Т. І.

 

 

з англійської мови:

Крупіна Анна

9 клас

вчителі Лось І.С.,

Ніколайчук О.А.

Андрєєва Яна

10 клас

вчителі Семенова Т.Л.,

Ніколайчук О.А.

Рудик Анна

10 клас

вчителі Семенова Т.Л.,

Ніколайчук О.А.

 

 

з англійської мови: з математики:

Вінічук Анастасія

10 клас

вчитель Ніколайчук О.А.

Складанюк Максим

9 клас

Халімовська І.Ю.

Огороднійчук Валерія

6 клас

вчитель Кантемір А.А.

 

 

 з хімії: з фізики:

Смоляр Анна

11 клас

вчитель Петриченко І.П.

Складанюк Максим

9 клас

Петрук К.А.

Недашківська Марія

8 клас

вчитель Макаревич. Н.В.

 

 

з польської мови: з географії:

Богачова Катерина

9 клас

Ковтонюк Т.А.

Заблоцька Вероніка

10 клас

Підвисоцька Л.Е.

Рудик Анна

10 клас

Підвисоцька Л.Е.

 

 

з інформаційних технологій: з правознавства:

Коваль Вадим

9 клас

учитель Капралюк К.В.

Заблоцька Вероніка

10 клас

вчитель Бондарчук В.О.

Богачова Катерина

9 клас

вчитель Бондарчук В.О.

 

 

з російської мови і літератури: з трудового навчання:

Складанюк Максим

9 клас

вчитель Єдінова Н.П.,

Левченко Л.Б.

 

Римар Аліна

9 клас

вчитель Василишина І.А.

Поділіться новиною з друзями у соц. мережах: