Традиції святкування Різдва в Англії та Україні — 6-В клас.

20 грудня 2017 року вчителем англійської мови Макаренко О.А. та вчителем інформатики Капралюк К.В. було проведено інтегроване заняття з учнями 6-В класу на тему: «Традиції святкування Різдва в Англії та Україні». На уроці використовувалися  новітні технології та методики роботи з учнями. Для опитування учнів використовували мобільний додаток Plickers, а повторення основних понять з теми проводили за допомогою Flash – гри та дошки SMART Notebook. Відповідно до теми заняття дітям було запропоновано створення вітальної листівки в MS Publisher, використовуючи векторні зображення, або створення проекту на тему: «Святкування Нового року та Різдва в Україні».

Протягом уроку панував святковий настрій. По завершенню уроку в клас завітав Святий Миколай, який привітав учнів і гостей та пригостив смачним, новорічним печивом.

Вчителі, Макаренко О.А. та Капралюк К.В. вважають, що проведення таких інтегрованих уроків забезпечує формування в учнів цілісної системи уявлень пізнання навколишнього світу, сприяє поглибленню та розширенню знань учнів, діапазону їх практичного застосування до процесів та явищ оточуючої дійсності.