Твої права – твій захист

«Твої права – твій захист». « Правові орієнтири  для кожної дитини».

Такий  виховний захід пройшов  26 січня у ліцеї. Перед учнями  закладу  виступили Архіпов  Андрій  Анатолійович – виконуючий  обов ‘ язки  директора  Бердичівського  місцевого центру з надання  безоплатної  вторинної  правової допомоги, заступник начальника Бердичівського міськрайонного відділу з  питань пробації – Примаченко Артем  Андрійович (майор внутрішньої служби), інспектор відділу (капітан внутрішньої служби) Фарбота Роман Ростиславович, начальник  відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу Невдовиченко Олександр Сергійович, курсант Академії  ДПтС України – Вітранюк Дарина  Андріївна. Гості розповіли про правове виховання неповнолітніх , відповідали на питання учнів ліцею, ознайомили з різними життєвими ситуаціями та  питаннями, їхнім вирішенням. Учні з цікавістю слухали та переглядали відеоматеріал. Зустріч пройшла у дружній , невимушеній атмосфері.