Конкурс «Новорічна композиція»

З 24 листопада по 5 грудня 2017 року проведено міський етап традиційного щорічного конкурсу «Новорічна композиція».

Учні ліцею проявили високу активність у цьому конкурсі. Всі роботи радували своєю чарівністю та неповторністю. 9 робіт посіли перші місця. Так у номінації «Стилізована ялинка» робота учениці 6-В класу Шевчук Руслани «Новорічне мереживо»  посіла   ІІ місце.  Робота учениці 1-А класу Марченко Софії «Новорічна фантазія» — ІІІ місце.  Номінація «Новорічна композиція» : роботи Сороки Дарини учениці 3-Б класу «Свято наближається» — ІІ місце,   Терещук Анастасії учениці  2-Б класу «Казковий ліс» -ІІ місце, Якименко  Марії учениці 2-А класу «Новорічна зустріч» — ІІ місце. У  номінації «Новорічний букет» робота «Різдвяна зірка»  Ясінської Ніколь учениці 2-А класу – І місце. У номінації «Новорічний  вінок» робота «Зимова калина»   Кравчука Дениса  учня 2-А класу – ІІ місце. У номінації «Новорічний подарунок» робота «Зима у лісі»   Посудєвської Анни учениці 3-Г класу —  І місце. Робота Гаврілова Іллі  учня 9-Б класу «Астрологічний талісман Нового 2018 року- Собака» — ІІ  місце.

Зараз виставка новорічних ялинок, композицій, подарунків радує всіх, хто завітав до ліцею.