День Гідності у БМЛ №15

Усесвітній День Гідності — це захід, що об’єднує всіх, хто поділяють і підтримують ідею Гідності.

У 2017 році, Усесвітній День Гідності проводиться в Україні вже втретє і відбувається протягом символічного проміжку часу — з 21 листопада (День Гідності та Свободи України)  до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією). В нашому ліцеї День Гідності пройшов з 4 грудня по 8 грудня з ліцеїстами 8-А, 8-Г і 9-В класів.

Учні та учениці дізналися про значення гідності у їхньому житті й житті інших людей. Навчилися висловлювати свої думки про те, яку роль відіграє гідність у їхньому житті. Дізналися, як, поважаючи інших людей, можна здобути повагу до себе. Спланували, що їм варто зробити протягом наступного року для підвищення почуття власної гідності й поваги до інших людей.