День Збройних сил України та День волонтера у БМЛ №15.

Люблять та шанують ліцеїсти Українську Армію, поважають таку потрібну працю волонтерів. Саме тому в  День  волонтера, напередодні Дня Української  Армії 5 грудня провели у закладі свято, на яке був запрошений гість —  учасник АТО, мужній воїн, який розповів про військові будні.  Звучали пісні про мужніх захисників та рідну неньку- Україну, радували  запальні   українські  танці.  А  ще були цікаві конкурси для юнаків на спритність та смішні сценки  із життя призивників. З любов’ю до рідної Армії та України підготували свято учні 8-А та 8-Г класів ( кл. кер. Терещук Л.А. та Петрук К.А.) А ще  учні ліцею привітали чемпіона з боксу, ліцеїста 10-А класу Маркаряна Романа з його останніми перемогами . Мрії про мир на рідній землі, любов до неї, повагу до Української Армії пронесуть у своїх серцях всі учасники та глядачі заходу.